Turistické lety

Každý, kdo sní o tom proletět se letadlem a podívat se na svět z ptačí perspektivy, si může u nás objednat vyhlídkový let. Tento nevšední zážitek je možné u nás zakoupit a věnovat také jako dárek pro své známe či příbuzné. Na Vaše přání Vám vystavíme náš stylový voucher. Pro více informací čtěte dále..

V případě vyhlídkového letu je možno vzít s sebou na palubu kromě Vás nebo Vámi obdarovaného ještě další dvě osoby. Takovýto let provádíme na letounu Cessna 172 N, který patří mezi nejrozšířenější stroje na světe. K turistickým letům pro jednu osobu jsou pak určeny naše moderní letouny Bristell NG5 nebo Alto 912 TG, které se vyrábějí v ČR a těší se velké oblibě nejen u nás, ale i v zahraničí.

Ještě před samotným letem se vás ujme zkušený a certifikovaný pilot. Rozhodnutí kam a jak dlouho se poletí, je samozřejmě na Vás.

Rezervaci vašeho letu doporučujeme provádět s dostatečným časovým předstihem kvůli sezónní vytíženosti, a to buďto přímo na tel. čísle +420 603 259 545 nebo +420 731 877 831. Pro pohodlné vyřízení Vaší objednávky můžete využít také náš ON-LINE objednávkový formulář

Při rezervaci nezapomeňte uvést potřebné údaje jako je mj. doba Vašeho letu, druh letu, Vaše jméno a preferovaný termín letu. Zároveň bychom Vás chtěli informovat, že Váš let může být v případě nepříznivých meteorologických podmínek odložen rozhodnutím provozovatele na jiný, Vámi preferovaný náhradní termín.

Hledáte-li inspiraci pro svůj let, kam si s námi zaletět, pak se můžete podívat ZDE.

Pokud Vám ještě chybí nějaké informace, zkuste nejdříve mrknout do kategorie FAQ - časté dotazy, případně nás neváhejte kontaktovat.