Turistické - vyhlídkové lety

Každý, kdo sní o tom proletět se letadlem a podívat se na svět z ptačí perspektivy, si může u nás objednat vyhlídkový let. Tento nevšední zážitek je možné u nás zakoupit a věnovat také jako dárek pro své známe či příbuzné. Na Vaše přání Vám vystavíme náš stylový voucher. Více informací se dočtete níže.

V případě vyhlídkového letu je možno vzít s sebou na palubu kromě Vás nebo Vámi obdarovaného ještě další dvě osoby. Takovýto let provádíme na letounu Cessna 172 N, který patří mezi nejrozšířenější stroje na světe. Pro lety pro 1 osobu jsou pak určeny naše moderní letouny Bristell NG5 nebo Alto 912 TG.

Ještě před samotným letem se vás ujme zkušený a certifikovaný pilot. Rozhodnutí kam a jak dlouho se poletí, je jen na Vás.

Rezervaci vašeho letu doporučujeme provádět s dostatečným časovým předstihem kvůli sezónní vytíženosti, a to buďto přímo na našem kontaktním telefonu nebo emailu, který naleznete zde nebo v objednávkovém formuláři

Při rezervaci nezapomeňte uvést potřebné údaje jako je mj. doba Vašeho letu, počet osob na palubě, Vaše jméno a preferovaný termín letu. Ještě bychom chtěli doplnit, že Váš let může být v případě nepříznivých meteorologických podmínek odložen rozhodnutím provozovatele na jiný, Vámi vybraný termín.

Hledáte-li inspiraci pro svůj let, kam si zaletět, pak se můžete nechat inspirovat ZDE.