Tipy na lety

Trasa 20 min. - "Ej od Buchlova" 

Autem byste z Kroměříže na hrad Buchlov dorazili za 45 minut. S naším zkušeným pilotem tam budete za 8 minut. Ihned po vzletu naberete kurs Chřiby a po přeletu bývalého vojenského prostoru Hvězda začnete stoupat do výšky 800 metrů nad mořem. V této výšce budete přelétat nejprve nad lesní osadou Bunč - křižovatkou a významnou hranicí okresů, poté minete obec Salaš, jejíž dominantou se v posledních letech stala mohutná rozhledna. Během okamžiku již bude pilot dělat otočku kolem hradu Buchlov a kaple Sv. Barbory. Na zpáteční cestě je možné udělat krátký přelet nad kamennou rozhlednou Brdo, která se tyčí na nejvyšším vrcholu hor.


Trasa 30 min. - "Nad Svatým Hostýnem"

Jeden z našich nejčastěji uskutečňovaných okružních letů. Pár chvil po vzletu z letiště se před Vámi rozprostře celé historické centrum města Kroměříž, které si tak prohlédnete z netradičního úhlu pohledu. Poté již pilot letadlo stočí směr nedaleké Hostýnské vrchy. Již po několika minutách přeletu nad zalesněnou krajinou se Vám naskytne pohled na zdejší dominantu a význačné poutní místo - baziliku Nanebevzetí Panny Marie, stejně jako i na přilehlou rozhlednu a větrnou elektrárnu. Na zpáteční cestě Vám jistě neunikne při přeletu nad městem Holešov místní pamětihodnost - holešovský zámek. Vyrazte si spolu se svou rodinou nebo přáteli na tento zajímavý okružní let hned zítra.


Trasa 45 min. - "Za památkami UNESCO"

Prohlédněte si z ptačí perspektivy dvě moravské památky připsané na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví Unesco. Jedním pohledem si tak budete moci prohlédnout celou Květnou zahradu v Kroměříži, stejně jako biskupský zámek a přilehlou Dolní zahradu. Při přeletu nad Olomoucí uvidíte nejen malebné Dolní a Horní náměstí s další památkou Unesco - Sloupem Nejsvětější Trojice, ale i nedaleké Hradisko a na obzoru siluetu Svatého kopečku. Užijte si na maximum pohled na tuto impozantní stotisícovou hanáckou metropoli z kokpitu našeho letadla.


Trasa 60 min. - "Moravská metropole jako na dlani" 

Vydejte se na letecký výlet do moravské metropole, města Brna. Letecká cesta z Kroměříže víceméně kopíruje trasu dálnice D1 a Vy si tak můžete vychutnat pocit, kdy budete všechna auta nechávat daleko za sebou a nebudete se trápit žádnými zácpami. Po vstupu do řízeného okrsku mezinárodního letiště Brno Vás čeká letecká prohlídka centra města s dominantami Petrovem a hradem Špilberk. Při troše štěstí "potkáte" během výletu některé z dopravních letadel mířících na letiště do Tuřan a vychutnáte si pohled na tyto letecké velikány "tváří v tvář". Na přáni s Vámi můžeme udělat i průlet přes hlavní dráhu na letišti v Brně.