ON-LINE objednávka letu

Prostřednictvím formuláře níže si nyní můžete pohodlně a nezávazně objednat svůj let nebo jej objednat jako dárek pro své blízké. Vybrat si můžete ze dvou možností: Turistický (vyhlídkový) let nebo Pilotem na zkoušku. Ceny jednotlivých letů najdete v našem Ceníku.

Po vyplnění všech náležitostí klikněte na tlačítko "OBJEDNAT" (Povinné údaje jsou označeny hvězdičkou). Následně Vás budeme v nejbližší možné době kontaktovat a doladíme spolu všechno potřebné. Na Vaše přání Vám rovněž můžeme vystavit náš voucher, aby byl Váš dárek v podobě letového zážitku jak se patří stylový.

Zároveň bychom chtěli zmínit, že Vámi stanovený termín a čas Vašeho letu může být přesunut v závislosti na aktuálních povětrnostních podmínkách a také vytíženosti v konkrétní den, na jiný, Vámi vybraný alternativní termín.

Pro lety v sezóně (jaro-podzim), zejména pak o víkendech, doporučujeme udělat objednávku s dostatečným předstihem.

Objednávky vytvořené přes formulář níže jsou výhradně záležitostí naší pilotní školy. Pokud jste si vytvořili objednávku přes jiný portál, např. Slevomat, pokračujte podle pokynů daného poskytovatele služby.

Pokud již máte svůj let u nás objednaný a chcete si již jen zarezervovat termín Vašeho letu, kontaktujte nás prosím ZDE.

Platnost poukazu je 6 měsíců od data jeho zakoupení.