ON-LINE objednávka letu

Prostřednictvím formuláře níže si nyní můžete pohodlně a nezávazně objednat svůj let nebo jej objednat jako dárek pro své blízké. Vybrat si můžete ze dvou možností: Turistický (vyhlídkový) let nebo Pilotem na zkoušku. Ceny jednotlivých letů najdete v našem Ceníku.

Po vyplnění všech náležitostí klikněte na tlačítko "OBJEDNAT" (Povinné údaje jsou označeny hvězdičkou). Následně Vás budeme v nejbližší možné době kontaktovat a doladíme spolu všechno potřebné včetně termínu Vašeho letu. Dovolujeme si upozornit, že předem domluvený termín a čas Vašeho letu může být přesunut v závislosti na aktuálních povětrnostních podmínkách na jiný, Vámi preferovaný, alternativní termín. Pro lety v sezóně (jaro-podzim), zejména pak o víkendech, doporučujeme udělat objednávku s dostatečným předstihem. Pokud již máte svůj let u nás objednaný a chcete si již jen zarezervovat termín Vašeho letu, kontaktujte nás prosím ZDE.

Na Vaše přání Vám rovněž můžeme vystavit náš voucher, aby byl Váš dárek v podobě letového zážitku jak se patří stylový.

Objednávky vytvořené přes formulář níže jsou výhradně záležitostí naší Letecké školy. Pokud jste si vytvořili objednávku přes jiný portál, např. Slevomat, pokračujte podle pokynů daného poskytovatele služby.

Platnost poukazu je 6 měsíců od data jeho zakoupení.