ON-LINE objednávka letu

Prostřednictvím formuláře níže si nyní můžete pohodlně a nezávazně objednat svůj let nebo jej objednat jako dárek pro své blízké. Vybrat si můžete ze dvou možností: Turistický (vyhlídkový) let nebo Pilotem na zkoušku. Ceny jednotlivých letů najdete v našem Ceníku.

Po vyplnění všech náležitostí klikněte na tlačítko "OBJEDNAT" (Povinné údaje jsou označeny hvězdičkou). Následně Vás budeme v nejbližší možné době kontaktovat a doladíme spolu všechno potřebné. Na Vaše přání Vám rovněž můžeme vystavit náš voucher, aby byl Váš dárek v podobě letového zážitku jak se patří stylový.

Zároveň bychom chtěli zmínit, že Vámi stanovený termín a čas Vašeho letu může být přesunut v závislosti na aktuálních povětrnostních podmínkách a také vytíženosti v konkrétní den, na jiný, Vámi vybraný alternativní termín.

Pro lety v sezóně (jaro-podzim), zejména pak o víkendech, doporučujeme udělat objednávku s dostatečným předstihem.

Objednávky vytvořené přes formulář níže jsou výhradně záležitostí naší pilotní školy. Pokud jste si vytvořili objednávku přes jiný portál, např. Slevomat, pokračujte podle pokynů daného poskytovatele služby.