Pilotem na zkoušku

Pro všechny, kteří buď již někdy letěli nebo ještě neletěli, ale chtěli by se dozvědět jaké to je řídit letadlo a zkusit si jestli to zvládnou, popřípadě si chtějí splnit své životní sny, nabízíme možnost svézt se v letadle nejenom jako pasažér, ale jako pilot.

Ještě před samotným letem absolvujete pod vedením zkušeného instruktora seznámení s letadlem, předletovou prohlídku, popřípadě doplnění paliva, kontrolu dokladů, přípravu před startem a nakonec provedení vlastního letu po předem domluvené trati. Trať letu je možné vybrat dle Vašeho přání.

Pilotem na zkoušku je velmi oblíbenou a námi také doporučovanou variantou rovněž pro nové začínající piloty.

Pro objednávky letů či poskytnutí více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 603 259 545  nebo   +420 731 877 831.  Pro pohodlné vyřízení Vaší objednávky můžete využít také náš ON-LINE objednávkový formulář