Za krásami Beskyd

Pro příznivce turistického létání rozšiřujeme možnost našich zvýhodněných letů, tentokrát za horskými vrcholky Moravskoslezských Beskyd. Ty se díky své rozloze pyšní statutem největší chráněná oblast v ČR a vy si je nyní můžete v celé své kráse prohlédnout z ptačí perspektivy.

Po vzletu z kroměřížského letiště naberete s naším pilotem kurs Svatý Hostýn (735 m.n.m.), na kterém se nachází významné poutní místo. Dále let pokračuje směrem na Valašské Meziříčí, které patří k hlavním kulturním centrům Valašska a budete se tak moci pokochat z pohodlí kokpitu výhledem na toto 22 tisícové město.

Další pomyslnou zastávkou je Rožnov pod Radhoštěm. Dominantou tohoto městečka je nejstarší skanzen v Evropě. Následně vystoupáte nad horu Radhošť (1129 m.n.m), jejíž symbolem je socha bájného Radegasta a po jejím obkroužení vystoupáte ještě výše - nad nejvyšší vrchol Beskyd - Lysou horu (1323 m.n.m.). Je to jedno z nejchladnějších, ale zároveň také jedno z nejnavštěvovanějších horských míst v České republice. Dominantou hory je 78 metrů vysoký televizní vysílač.

A to stále není všechno. Zpáteční cesta povede přes turisticky atraktivní středisko Pustevny s nešťastně proslulou chatou Libušín, která je po svém požáru v rozsáhlé rekonstrukci.

Let dále pokračuje nad okresní město Vsetín rozprostírající se na úpatí Vsetínských, Hostýnských a Vizovických vrchů.

Přes zmíněnou hornatinu pak probíhá návrat přes Holešov nazpět do Kroměříže.

Jak vidíte, tento výlet toho nabízí více než dost. Věříme, že jeho uskutečnění bude pro Vás nebo Vaše blízké tím pravým leteckým zážitkem.

    

Neváhejte a objednávejte ZDE nebo prostřednictvím našich kontaktních údajů. Při objednávce ON-LINE nezapomeňte uvést do poznámky „akce Beskydy“.

Na přání Vám vystavíme náš voucher, aby byl Váš dárek, jak se patří, stylový.

Ceník AKCE >>ZA KRÁSAMI BESKYD<<

 Doba letu
   


Typ Letounu:
Bristell nebo AltoTyp letounu:
Cessna 172
 1 hod. 30 min.  3.600 CZK  6.600 CZK

Uvedené ceny jsou vč. DPH 21%.