Lety nad Pálavou

Vážení příznivci rekreačního polétání,

pro letošní sezónu jsme pro vás připravili výhodnou nabídku velmi atraktivního a žádaného letu nad jednou z nejkrásnějších lokalit naší země.

České Toskánsko, moravské moře, nejslunnější místo Česka, zahrada Evropy, všechna tato synonyma dělají z Pálavy místo, které si přímo říká o pohled z výšky.

Během letu budete mít možnost zhlédnout takové zajímavosti, jakými jsou Lednicko-Valtický areál s tyčícím se Minaretem, historické město Mikulov s přilehlým Svatým kopečkem, vodní nádrž Nové mlýny v celé své kráse vč. Mušovského kostela - jedinou dochovalou a zároveň nepřístupnou památku ze zatopené obce. Dále se proletíte nad vinařskou obcí Pavlov, Dívčími hrady, vrcholem Děvín, který lemují dominantní vápencové skály a nebo také největším Aquaparkem na Moravě.

    

Celková doba letu činí 1 hod a 30 min. a je možno jej uskutečnit buď samostatně nebo ve skupině 2-3 osob, vždy po boku zkušeného pilota.

Pro objednání je možno využít rovněž náš ON-LINE objednávkový systém (do poznámky k lokalitě stačí uvést "Pálava").

V případě nákupu letu jako dárek Vám vystavíme náš stylový voucher.
Budete-li mít nějaké další doplňující dotazy k tomuto letu, neváhejte nás kontaktovat na příslušném tel. čísle či emailu.Ceník AKCE >>LETY NAD PÁLAVOU<<

 Doba letu
   


Typ Letounu:
Bristell nebo AltoTyp letounu:
Cessna 172
 1 hod. 30 min.  3.600 CZK  6.600 CZK

Uvedené ceny jsou vč. DPH 21%.