Turistické letyKaždý, kdo chce zkusit jaké to je vidět zemi z ptačí perspektivy, si může objednat okružní let (dříve známý jako vyhlídkový let) po známých i neznámých místech nebo věnovat tento let jako dárek pro své známe či příbuzné.

Pokud se rozhodnete letět ve skupině, je možno vzít s sebou na palubu kromě Vás nebo Vámi obdarovaného ještě další dvě osoby. Takovýto skupinový let provádíme na letounu Cessna 172 N, který patří mezi nejrozšířenější stroje na světe. Pro lety pro 1 osobu jsou pak určeny naše moderní letouny Bristell ELSA nebo Alto 912 TG. Našim letadlům se dostává pravidelný a zevrubný servis. Můžete tak s sebou v klidu vzít partu přátel nebo rodinu včetně dětí.

Ještě před samotným letem se vás ujme náš zkušený a certifikovaný pilot. Ve vzduchu si dokonce můžete na chvíli vyzkoušet převzít řízení.

Rozhodnutí, jakým kurzem a jak dlouho se poletí, je samozřejmě na Vás.


Rezervaci vašeho letu doporučujeme provádět s dostatečným časovým předstihem kvůli sezónní vytíženosti, a to buďto přímo na našem kontaktním telefonu nebo emailu, který naleznete
zde nebo prostřednictvím ON-LINE formuláře

Při rezervaci nezapomeňte uvést potřebné údaje jako je doba Vašeho letu, počet osob, Vaše jméno a preferovaný termín letu. Ještě bychom chtěli doplnit, že Váš let může být v případě nepříznivých meteorologických podmínek odložen rozhodnutím provozovatele na jiný, Vámi vybraný termín.

Podrobné ceny jednotlivých letů naleznete v ceníku níže. Uvedené ceny níže jsou bez DPH 21%.

Věříme, že Vám byly tyto informace přínosné, budete-li mít přesto ještě nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit.

>>Tak neseďte doma a přijďte se k nám proletět<<


Chtěli byste se proletět, ale nevíte kam? Zde jsou některé naše tipy:

Trasa 20 min. Kroměříž > Buchlov a zpět

Autem byste z Kroměříže na hrad Buchlov dorazili za 45 minut. S naším zkušeným pilotem tam budete za 8 minut. Ihned po vzletu naberete kurs Chřiby a po přeletu bývalého vojenského prostoru Hvězda začnete stoupat do výšky 800 metrů nad mořem. V této výšce budete přelétat nejprve nad lesní osadou Bunč - křižovatkou a významnou hranicí okresů, poté minete obec Salaš, jejíž dominantou se v posledních letech stala mohutná rozhledna. Během okamžiku již bude pilot dělat otočku kolem hradu Buchlov a kaple Sv. Barbory. Na zpáteční cestě je možné udělat krátký přelet nad kamennou rozhlednou Brdo, která se tyčí na nejvyšším vrcholu hor.

Trasa 30 min. Kroměříž > Svatý Hostýn a zpět

Jeden z našich nejčastěji uskutečňovaných okružních letů. Pár chvil po vzletu z letiště se před Vámi rozprostře celé historické centrum města Kroměříž, které si tak prohlédnete z netradičního úhlu pohledu. Poté již pilot letadlo stočí směr nedaleké Hostýnské vrchy. Již po několika minutách přeletu nad zalesněnou krajinou se Vám naskytne pohled na zdejší dominantu a význačné poutní místo - baziliku Nanebevzetí Panny Marie, stejně jako i na přilehlou rozhlednu a větrnou elektrárnu. Na zpáteční cestě Vám jistě neunikne při přeletu nad městem Holešov místní pamětihodnost - holešovský zámek. Vyrazte si spolu se svou rodinou nebo přáteli na tento zajímavý okružní let hned zítra.

Trasa 45 min. Kroměříž > Olomouc a zpět

Prohlédněte si z ptačí perspektivy dvě moravské památky připsané na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví Unesco. Jedním pohledem si tak budete moci prohlédnout celou Květnou zahradu v Kroměříži, stejně jako biskupský zámek a přilehlou Dolní zahradu. Při přeletu nad Olomoucí uvidíte nejen malebné Dolní a Horní náměstí s další památkou Unesco - Sloupem Nejsvětější Trojice, ale i nedaleké Hradisko a na obzoru siluetu Svatého kopečku. Užijte si na maximum pohled na tuto impozantní stotisícovou hanáckou metropoli z kokpitu našeho letadla.


Trasa 60 min. Kroměříž > Brno a zpět

Vydejte se na letecký výlet do moravské metropole, města Brna. Letecká cesta z Kroměříže víceméně kopíruje trasu dálnice D1 a Vy si tak můžete vychutnat pocit, kdy budete všechna auta nechávat daleko za sebou a nebudete se trápit žádnými zácpami. Po vstupu do řízeného okrsku mezinárodního letiště Brno Vás čeká letecká prohlídka centra města s dominantami Petrovem a hradem Špilberk. Při troše štěstí "potkáte" během výletu některé z dopravních letadel mířících na letiště do Tuřan a vychutnáte si pohled na tyto letecké velikány "tváří v tvář". Na přáni s Vámi můžeme udělat i průlet přes hlavní dráhu na letišti v Brně.Napsali jste o nás

Ladislav
+ Splnil jsem si další životní přání-vidět krajinu z výšky. Nádherné počasí, super pilot-usměvavý, ochotný vše vysvětlit a přidal i humorné poznámky.
Snad jen to, že ta čtvrthodina rychle uběhla.

Alice
+ Perfektní zážitek a se vším absolutní spokojenost. Vše naprosto bez problému, od objednání termínu až po přistání :) Pan Rakušan byl velmi vstřícný a celkový přístup byl super, výhled při letu byl nádherný. Celkově super zážitek. :)

Jaroslava
+ Vidět zemi z ptačího pohledu je krásné.
- Trochu více rachotil motor , tak jsme se moc neslyšeli.

Bahelkova
+ Překrásný zážitek, profesionální přístup s výkladem. Moc hezké.
Martin
+ mladý kolektiv pilotu
neletělo se po linii ale v kruhu.
Rostislav
+ Perfektní přístup pilota. Skvělý zážitek.
Jana
+ Výborná komunikace, velmi ochotný a vstřícný pilot. Počasí ideální, prostě krásný zážitek :) 

Ceník letů pro veřejnost

 Doba letu    
 15 min.  1.200 CZK  2.000 CZK
 20 min.  1.500 CZK  3.000 CZK
 30 min.  2.100 CZK  4.000 CZK
 45 min.  2.500 CZK  5.000 CZK
 60 min.  3.000 CZK  6.000 CZK
 Let nad 60 min.  50 CZK/min.  100 CZK/min.

Uvedené ceny jsou vč. DPH 21%. Nabízíme možnost odpočtu DPH.

Potěšte své blízké naším stylovým VOUCHEREM